Merhaba amzyazilimlari.com üyeleri ve okurları.

Bir Amazon.com satıcısı olarak her türlü yazılımdan faylanmanız gerek pratiklik açısından gerekse analiz gücünüzü arttırmanız için oldukça önemlidir. Aşağıda inceleyeceğimiz programların bir kısmının sunduğu özellikler analizlerinize bir hayli hız katarken, diğerleri sizin eliniz ile yapmanız mümkün olmayan hesaplamaları ve ürünlerle ilgili geçmiş bilgileri sunmaktadır.

Amazon Yazılımları Ortak Kullanım hizmetimiz sizlere ücretsizden biraz pahalı hizmeti zaten sunuyor. Ancak sizler bunları almadan önce analiz yapmayı pratiğe dökmek isteyebilirsiniz.

1. Camelcamelcamel Amazon Yazılımı

Daniel Green tarafından geliştirilen CamelCamelCamel Amazon FBA satıcıları için hazine niteliğindedir. Kısa bir üyelik sürecinin ardından programı kullanmak tamamen ücretsizdir. CamelCamelCamel web sitesinde Daniel Green tarafından hazırlanmış bir blok, Amazon’daki popüler ürünlerin gösterildiği bir alan ve ücretsiz chrome uzantıları ile rehberlerin bulunduğu kısımlar mevcuttur. Ürünlerin fiyat geçmişi ve BSR’larını (Best Sellers Rank – Amazon Ürün Sıralaması) tutan CamelCamelCamel bir çok satıcının sıklıkla kullandığı Amazon programlarının başında gelir.

 

CamelCamelCamel web sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Veya Sitemizin Sol Alt kısmından bize ulaşarak Ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Camelcamelcamel Ortak Kullanim

2. Keepa

Bizim de amzyazilimlari.com olarak Ortak Kullanımını sunduğumuz Keepa PRO ücretsiz olarak size birkaç imkan sunmuştur. Ancak full ve PRO sürümüne bizimle ulaşabilirsiniz, hemen sitemizden en uygun fiyatıyla deneyebilirsiniz.

Almanya’lı Sascha Arthur tarafından hazırlanan Keepa basit ve kullanışlı bir araçtır. Hemen hemen her deneyimli Amazon satıcısının kullandığı Keepa’yı Chrome uzantısı şeklinde bilgisayarınıza yükleyebilir ya da kapsamlı bilgi için Keepa PRO Ortak Kullanım web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Keepa sayesinde ürünlerin geçmişe dönük, fiyat, sıralama ve buybox değişimlerini görüntüleyebilir hatta ürünlerin geçmişinde ne zaman ve kaç kere Lightning Deal olduğu gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Keepa Ortak Kullanımı

3. AMZBase

Chrome eklentilerinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz AMZBase Amazon’da ürün arama sürecini hızlandırmak için dizayn edilmiştir. Bu uygulama sayesinde farenizi Amazon’daki ürünlerin üzerine getirdiğinizde ürünlerin ASIN’lerini, başlık ve tanımlarını görebilir, geçmişe yönelik fiyat değişimlerine ulaşabilir, ürünleri arattırabilir, Alibaba’da benzer ürünlerine otomatik yönlendirilebilir ve FBA ücretlerini görüntüleyebilirsiniz. Siz de AMZBase yi Ücretsiz kullanmak isterseniz sitemizin sol alt kısmından bizlere mesaj atabilirsiniz. amzyazilimlari.com sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak istiyor.

Amzbase Ortak Kullanımı

4.Unicorn Smasher

Hemen hemen Jungle Scout kadar eski olan Unicorn Smasher, her ne kadar çok doğru sonuçlar vermese de ürünlerin Amazon’da ne kadar sattığını öğrenmenize yardımcı olur. Geçtiğimiz yıllarda çok daha büyük olan eBay analiz programı Terapeak çalışanları tarafından geliştirilen Unicorn Smasher, çıktığı ilk günden itibaren ücretsiz olarak Amazon ürünlerin satış miktarlarını tahminlemede kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Bütçenizi zorlamamak istiyorsanız ve en kesin sonuçlardan yararlanmak istiyorsanız siz de  Jungle Scout Ortak Kullanım hizmetimizden yararlanabilir, en kesin sonuçları alabilirsiniz. Ama Unicorn Smasher’ı da ücretsiz ve elverişli küçük bir alternative olarak düşünebilirsiniz. Unicorn Smasher‘ı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. amzyazilimlari.com sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak istiyor.

Unicorn Smasher Ortak Kullanımı

5. Keyword Tool

Hem Google Seo hem de Amazon ile ilgilenenlerin yakından tanıdığı Keyword Tool, kelimelerin arama hacimlerini raporlar. Bizim de Kiralık Amazon Yazılımları olarak Türkiye’de ilk ve tek Ortak Kullanımını sunduğumuz AdSpy yazılımının daha alt tabanlı halidir. Ücretli ve ücretsiz şekilde kullanılabilecek olan Keyword Tool, gerek ürünlerle ilgili kelimeleri ararken gerekirse ileride Amazon listelerinizi optimize ederken çok işinize yaracaktır. Kelime hacimlerini Google, YouTube, Bing, Amazon, Ebay ve App store’daki aranmalarına göre tarayabilir ve ülkelere göre filtreleyebilirsiniz. Keyword Tool’a buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Keyword Tool Ortak Kullanımı

6. Sonar-tool

Sonar-tool Amazon kelime hacimlerini bulabilmeniz için dizayn edilmiş bir Chrome eklentisidir. Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunan Sonar-tool sayesinde Amazon bir kelimenin kaç kullanıcı tarafından arandığını öğrenebilir ve araması çok olan ancak rekabetin az olduğu kelimeleri (keywordleri) tespit edebilirsiniz. Kiralık Amazon Yazılımları olarak bu ve bunun gibi daha sağlam sonuç veren ve daha fazla analiz verisi çıkartan yazılımları mağazamıza ekledik buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. isterseniz Sonar-tool’a buradan ulaşabilirsiniz.

Sonar Tools Ortak Kullanımı

7. AMZFinder

Çok işlevsel ve aynı zamanda çok fazla yönlü olan AmzFinder sayesinde satış yaptığınız müşterilerinize otomatik olarak Amazon içerisinden mesaj atabilir ve müşteri memnuniyeti arttırabilir hatta edindiğiniz yorum sayısında iyileştirme sağlayabilirsiniz. AMZFinder ile 500 adet mesaj aylık olarak ücretsizdir, 500 satışın üzerine çıktığınız durumlarda tüm müşterilerinize mesaj atabilmeniz için ücretli sürüme geçmeniz gerekecektir. Ayrıca AmzFinder’ın review yönetimi aracı ile ürünlerinize gelen pozitif ve negative yorumları takip ederek müşteriler ile iletişime geçebilirsiniz. Kiralık Amazon Yazılımları olarak bu ve bunun gibi daha sağlam sonuç veren ve daha fazla analiz verisi çıkartan yazılımları mağazamıza ekledik buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

AmzFinder’a buradan ulaşabilirsiniz.

Amzfinder Ortak Kullanımı

8. DS Amazon Quick View

Chrome Store’dan edinebileceğiniz DS Amazon Quick iew sayesinde aramalarınızın sonucunda çıkan ürünlerde otomatik olarak ürünlerin Amazon’daki sıralamalarını ve satıcı bilgilerini görebilirsiniz. Kiralık Amazon Yazılımları olarak bu ve bunun gibi daha sağlam sonuç veren ve daha fazla analiz verisi çıkartan yazılımları mağazamıza ekledik buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak ürün arama işlemlerinize hız katacak olan DS Amazon Quick View uygulamasın buradan ulaşabilirsiniz.

Kiralık Amazon Yazılımları Ortak Kullanımı
Kiralık Amazon Yazılımları Ortak Kullanımı

11. Google Trends

Google Trends kelime aramalarının trendlerini takip edebilmeniz ücretsiz, basit ancak efektif bir uygulamadır. Amazon satıcıları için çok önemli olan Google Trends sayesinde ürünleri tanımlayan kelimelerin ve buna bağlı olarak ürünlerin çıkış grafiğinde ya da sezonsal olup olmadığını görebilirsiniz.

 

Google Trends uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.

11

BU VE BUNA BENZER DAHA ÇOK BLOG YAZISI İÇİN AMZYAZİLİMLARİ.COM WEB SİTEMİZDEN BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN.

Türkiye’nin en güvenilir ve en büyük ortak kullanım grubu Kiralık Amazon Yazılımları saygıyla sunar..