Kiralık Amazon Yazılımları

logo

Özellikler

Amazon Yazılımları sizlere kar oranı yüksek, amazon seçimi, rekabetin az olduğu, düşük maliyetli ürünler buluyor ve bu saydığım özellikler için analiz yapıyor (rakip analiz, buybox durumu, trend ürünler gibi). Bu yazılımları kullanarak işinizi %80 oranda kolaylaştırabilirsiniz. Siz de hemen Türkiye’nin en büyük Amazon Yazılımları Ortak Kullanım Grubuna dahil olabilirsiniz.

İşte Kiralık Amazon Yazılımları'nı Kullanmanız İçin Nedenler

Ürün Yükleme

Kiralık Amazon Yazılımları sayesinde dosya indirme ve yükleme zahmetinden kurtulun. Basitleştirilmiş filtre seçeneklerini kullanarak eklemek istediğiniz ürünleri doğrudan mağazanıza yükleyin.

Eklemek istediğiniz ürünler buluttaki ürün havuzuna gönderir. Burada ürünlere ait tüm bilgiler elde edilir ve filtreler uygulanır. fiyat ve stok kurallarınıza göre satış fiyatı ve stok miktarı hesaplanır ve hemen ardından doğrudan satış mağazanıza gönderilmek üzere sıraya alınır.

Herhangi bir dosya indirmek veya Amazon’a dosya yüklemek gerekmez. Bütün bu işlemler Kiralık Amazon Yazılımları ile Amazon arasında, API teknolojisi kullanılarak yapılır. Böylece zamandan tasarruf eder, zahmetten kurtulursunuz.

One
Two

Fiyat ve Stok Güncelleme

Farklı fiyat aralıklarına göre farklı kâr marjları ve farklı minimum stok miktarları belirleyin. Düşük maliyetli ürünlerinize daha yüksek kâr marjı ve minimum stok miktarı belirleyebilir, yüksek maliyetli ürünlerinze düşük kâr marjı ve düşük minimum stok miktarı belirleyin. Böylece elde ettiğiniz kârların, belirli bir seviyenin üzerinde olmasını sağlamış olursunuz.

Min – max fiyatları belirlemek için yine farklı fiyat aralıklarına göre farklı minimum ve maksimum fiyat aralığı belirleyebilir, mağazanızdaki ürünlerin minimum ve maksimum fiyatlarını otomatik olarak güncelleyebilirsiniz.

Ürünleri anlık güncellemeler yerine günün herhangi bir saatinde otomatik olarak güncelleyebilir, birbirinden farklı 5 ayrı zaman girebilirsiniz. Ürünleriniz güncelendiğinde e-posta bildirimi alırsınız.

Kiralık Amazon Yazılımları döviz çeviri işlemlerini kendisi yapar. Mevcut döviz kur bilgileri her 6 saatte bir güncellenir. Döviz kurundaki değişiklikler anında ürün fiyatlarınıza ve mağazanıza yansır. Mağazanızdaki tüm ürünler yeni döviz kuru üzerinden hesaplanarak güncellenir.

Sipariş Takibi

Müşteriye gönderdiğiniz her sipariş Kiralık Amazon Yazılımları tarafından takip edilir. Siparişin ne zaman ulaştığını veya siparişin herhangi bir sebeple size geri döndüğünü bilirsiniz.

Bazen müşterilere gönderilen siparişler çeşitli nedenlerle teslim edilemeyebilir. Böyle bir durumda, Amazon genellikle size bir bildirimde bulunmaz. Siparişin müşteriye ulaştığını düşünürken, sipariş size geri dönmüş olur. Böyle bir durumda Kiralık Amazon Yazılımları, siparişinizin kesin durumunu bildirmek için size bir e-posta bildirimi gönderir.

Siparişleriniz müşteriye teslim edildiğinde teslimat zamanını kaydeder. Siparişler için teslimat bildirimi özelliğini aktif ettiğinizde, size e-posta bildirimi gönderir.

Three
Four

Min – Max Fiyatlandırma

Automate Pricing, Buy Box’ı kazanma gibi olaylara karşılık olarak mağazanızdaki ürünlerin fiyatlarını otomatik olarak ayarlamanıza olanak tanır ve diğer satıcılarla rekabet etmenizi sağlar.

Kiralık Amazon Yazılımları ile mağazanızdaki ürünlerin minimum ve maksimum fiyatlarını otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarına göre farklı minimum ve maksimum değerler belirleyebilirsiniz.

Satış mağazanızda min – max fiyatlandırma özelliğini etkinleştirdiğinizde, ürünlerin fiyatlarında çok sık değişiklikler yapmamak önemlidir. Bu yüzden Kiralık Amazon Yazılımları’nın fiyat güncelleme özelliğini genişleterek iki farklı seçenek ekledik. Fiyatlarınızı “Anlık” veya “Zamanlı” olarak iki farklı modda güncelleyebilirsiniz. “Zamanlı” seçeneğini etkinleştirdiğinizde günün hangi saatlerinde güncelleme yapmak istediğinizi seçerek fiyat güncellemelerinizi zamanlayabilirsiniz. Fiyatlarınız sadece sizin belirlediğiniz zamanlarda güncellenir ve günceleme gerçekleştiğinde e-posta bildirimi alırsınız.

Akıllı Fiyatlandırma

Farklı fiyat aralıklarına göre farklı kâr marjları ve farklı minimum stok miktarları belirleyebilirsiniz. Düşük maliyetli ürünlerinize daha yüksek kâr marjı ve minimum stok miktarı belirleyebilir, yüksek maliyetli ürünlerinze düşük kâr marjı ve düşük minimum stok miktarı belirleyebilirsiniz.

Kiralık Amazon Yazılımları her şeyi otomatik olarak gerçekleştirir. Sürekli değişen fiyatları güncelleme zorluğunu ortadan kaldırır.

Ürünlerin fiyatı, kargo maliyeti veya gümrük maliyeti değiştiğinde, ürün satış fiyatını sizin belirlediğiniz kâr oranlarına göre yeniden hesaplar ve mağazanızdaki fiyatı anında günceller.

Kiralık Amazon Yazılımları döviz çeviri işlemlerini kendisi yapar. Döviz kurunda bir değişiklik olduğunda otomatik olarak tespit eder ve mağazanızdaki tüm ürünleri yeni döviz kuru üzerinden hesaplayarak günceller.

5
Six

Güncelleme Geçmişleri

Kiralık Amazon Yazılımları ürünlerinizin fiyat ve stoklarını hiç durmadan günceller. Fiyat, stok ve döviz kuru değişimlerini sürekli takip eder ve bir farklılık tespit ettiğinde bunu anında satış mağazanıza iletir ve her bir güncellemeyi veritabanına kaydeder.

Web arayüzünü kullanarak, ürünleri mağazanıza eklediğiniz andan itibaren değişen fiyat ve stok geçmişlerine ulaşabilirsiniz.

Mağazanızdaki herhangi bir ürüne ait tüm geçmiş kayıtlarına hızlıca listeleyebilir, stok, fiyat, maksimum-minimum fiyat ve ‘silindi’, ‘eklendi’ gibi tüm ayrıntıları bir arada görüntüleyebilirsiniz. Böylece mağazanızdaki bir ürünün belirli bir zaman dilimindeki fiyat ve stok bilgisine kolayca erişebilirsiniz.

Envanter Yönetimi

Kiralık Amazon Yazılımları, mağazanızdaki ürünlerin tüm ayrıntılarına hızla erişebileceğiniz kullanışlı bir envanter yönetimi ekranına sahiptir.

Ayrıntılı arama özelliğini kullanarak, ürünlerinizi marka ve kategorilerine göre listeleyebilir, belirli fiyat ve stok aralığındaki ürünleri filtreleyebilir aynı zamanda telif hakkı bulunan ürünler veya indirimli ürünler gibi birçok filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Ayrıntılı arama sonuçları üzerinden toplu işlemler yaparak satış mağazanızı Kiralık Amazon Yazılımları web arayüzünü kullanarak yönetebilirsiniz. Örneğin belirli bir kategoriye ait ürünleri filtreleyerek mağazanızdan kaldırabilir veya yasaklı ürünler listesine ekleyebilirsiniz. Fiyat aralığı ve stok miktarına göre filtreleme yaparak automate pricing start-stop yükleme dosyası oluşturabilirsiniz.

Envanter yönetimi ekranından ürünlerin resim, başlık, fiyat, stok, marka ve markanın telif hakkı olup olmadığı bilgisine ve daha birçok ayrıntıya kolaylıkla ve hızlıca ulaşabilirsiniz.

Seven

Sorunuz var mı?

Kiralık Amazon Yazılımları’nın size nasıl yardımcı olabileceğinden emin değil misiniz?

İşte değerli müşterilerimizden duyduğumuz en sık sorulan bazı soruların cevapları.

Yaklaşık 2 Yıldır Whatsapp Telegram İnstagram ve diğer çeşitli sosyal medya mecralarından sizlere Amazon Yazılımlarını güvenli bir şekilde iletmiş olan kişileriz. Kurucularımız olan Nurullah Yatkın ve Abdullah Yatkın ve sahne arkasında sizlere yardımcı olan 10 kişilik profesyonel bir ekip ile hizmetimizi kesintisiz sürdürmeye devam edeceğiz.

Amazon ile e ticarete yani FBA, Retail Arbitrage, Online Arbitrage ve her türlü satış stratejilerine başlayacak ve hali hazırda ticaret yapan kişilerin sürekli elinin altında bulunması gereken yazılımlar vardır. Bu yazılımların fiyatları kişisel alımlarda çok yüksek fiyatlara ulaşabilmektedir. En yeni ve en güncel Ortak kullanım Sistemiyle bu sorunun üstesinden geliyoruz.

Sitemize üye olduktan sonra mağaza kısmından istediğiniz yazılımı sepetinize ekleyebilir ve kaç aylık almak isterseniz adet sayısını ona göre yükselterek satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Ödemelerimiz Shopier güvencesi ile yapıldığı için taksitlendirme mevcuttur. Güvenle satın alımı yapabilirsiniz.

Amazon Yazılımlarını kullandıysanız illaki bizim adımızı duymuş olabilirsiniz. Geri iade etmek istediğiniz programın iade nedeni ile birlikte bize ilettiğiniz an size iadenizi yapmış olacağız.
Türkiyenin en büyük ve en kapsamlı üye referansına sahip olan grubumuz sizi keyif alacağınız bir ticarete sürüklüyor. Google Üzerinde bulunan tek Kiralık Amazon Yazılımları Sitesi biziz. Diğer sitemiz çalındığı için kessinlikle alışverişte bulunmayın paranızı kaptırmayın. En yeni en güncel ve en kaliteli olan adres burasıdır !
Yardımcı olabilir miyim?