Kullanım Koşulları

1. Genel Şartlar
YTK GROUP LLC (“amzyazilimlari.com”) web sitesini ziyaret ederek veya Kiralık Amazon Yazılımları yazılımlarını kullanarak, bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Bu Kullanım Koşulları, amzyazilimlari.com web sitesini ve yazılımlarını kullanmanızı düzenler.

2. Yazılımların Paylaşılması
Yazılımların diğer kullanıcılarla paylaşılması yasaktır. Yazılımlarını paylaşan kullanıcıların üyelikleri silinir ve ödeme iadesi yapılmaz.

3. Limitleri Aşmak
Sizlere belirlenen limitleri aşmak yasaktır. Limitleri aşan kullanıcıların üyelikleri iptal edilir ve ödeme iadesi yapılmaz.

4. Kötü Niyetli Davranışlar
Eklentide, Web sitede açık aramak, kodları incelemek gibi kötü niyetli davranışlar tespit edildiği durumda kullanıcının abonelik hakları alınır ve iade edilmez.

5. İade Politikası
Herhangi bir hizmet satın alındığında abonelik süresince herhangi bir durumda iade, değişim veya abonelik süresini dondurma yapılmaz.

6. Hizmet Garantisi
amzyazilimlari.com tarafından yapılabilecek en iyi hizmet sağlanması garanti edilir. Fakat herhangi bir yazılım kaynaklı problemler karşısında amzyazilimlari.com ekipleri kendileri kaynaklı olmamasına rağmen her türlü çözüm yolunu sunar ama bu durumdan sorumlu tutulamaz.

7. Destek Süresi
amzyazilimlari.com müşteri temsilcileri mesajlara en geç ortalama 30 dakikada dönüş yapar. Bu durumda kullanıcı dönüş saatleri gerekçesiyle iade talep edemez ve kesinlikle iade yapılmaz.

8. Tekrar Hizmet Sağlama
amzyazilimlari.com ekipleri dilediği kullanıcıya tekrar hizmet sağlama yükümlülüğünde değildir. Kullanıcının konuşma şekli ve sisteme uygun olmama durumunda tekrar hizmet satmayabilir.

9. Telif Hakkı
amzyazilimlari.com web sitesinde bulunan tüm içerikler, amzyazilimlari.com’a aittir. Bu içeriklerin izinsiz kullanılması yasaktır.

10. Uygulanabilir Hukuk
Bu Kullanım Koşulları, Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu Kullanım Koşullarından kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir ihtilaf, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinde çözümlenir.

11. Tüm Hakları Saklıdır